"Witamy na naszym portalu poświęconym transportowi i spedycji"

Znajdziesz u nas wiele ciekawostek związanych z wykończeniem z tranzytem przesyłek lądowych i morskich.

W dobie sklepów internetowych, portalu Allegro i jemu podobnych, codziennie przesyłane są miliony paczek.

Sposobów wysyłki również jest mnóstwo. 
Poczta Polska nie jest już na szczęściem jedyną firmą transportową - istnieje wiele innych firm, które dosłownie prześcigają się w proponowaniu wyjątkowych ofert swoim klientom, bądź też potencjalnym klientom. 
Wybór jest ogromny, ceny konkurencyjne, rodzajów paczek jest mnóstwo. Od tanich i malutkich, przez paczki paczkomatowe, aż po paczki kurierskie wielkich gabarytów. Każdy wybiera to, co mu najbardziej odpowiada. Ale co łączy te wszystkie rodzaje przesyłek, niezależnie od wagi, rozmiaru czy konkretnej firmy transportowej? Oczywiście sposób ich zapakowania. Czego byśmy nie wysyłali - zawsze chcemy, by było to dobrze zabezpieczone. W tym celu kupujemy opakowania zabezpieczające, takie jak koperty bąbelkowe. Ale to nie zawsze wystarcza. Niekiedy oprócz porządnego opakowania trzeba zastosować dodatkowe zabezpieczenia, takie jak folie babelkowe. 
Koperta czy pudełko może ulec uszkodzeniu i nie chronić już należycie naszej zawartości, a wtedy to, co znajduje się w środku, przejmie tą rolę. Można zastosować również wypełniacze do paczek, kiedy przesyłamy coś w większych pudełkach. 
Dzięki temu zawartość nie będzie przesuwać się po całej powierzchni kartonu, a zostanie usztywniona i jednocześnie odpowiednio zabezpieczona przed otarciem czy zgnieceniem przez inne paczki. Folie bąbelkowe w większej ilości również sprawdzą się tutaj bardzo dobrze.
Ochrona paczek na stronie www.

Okiem reportera

opakowania zabezpieczające

folie babelkowe

wypełniacze do paczek